ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Встановлено шлагбаум у Винниківському лісництві

Встановлено шлагбаум у Винниківському лісництві

 

 24  листопада  2017  року  у   кварталі   43   Винниківського  лісництва ДП «Львівський лісгосп» було встановлено шлагбаум, який унеможливлює в’їзд до лісового масиву із сторони вул. Пирогівка м. Львова.

В цей день працівниками лісництва також було прибрано побутове сміття, яке бездумно вивозять в ліс мешканці прилеглого житлового району.

           

Нагадуємо, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Засмічення лісів відходами ” передбачено накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 50 до 100. Ці штрафи мають право накладати органи державного контролю за використанням і охороною земель та органи в сфері екології та природних ресурсів (статті 238-1, 242-1 КпАП).

Подумайте про красу природи, не зіпсованої вашими прогулянками, про благополуччя своє і тих, хто прийде у ліс після Вас.

Не залишайте своїх «автографів» на корі дерев, бо це ранить їх і призводить до загибелі.

Пам’ятайте, що ліс, який росте навколо міст і сіл, це зелений щит.

Не рвіть квітів у лісах, багато з них занесені до Червоної книги.

Будь-які дії, які шкодять природі, порушують екологічну рівновагу, що склалася в процесі її розвитку. Пошкодження найменшої ланки біоценозу руйнує гармонію, яка існувала тисячоліття.

Охорона природи, примноження її багатств – громадсько-корисна діяльність високо порядних, культурних людей.

Природа – комора здоров’я і джерело життя. Потрібно бережливо використовувати і поповнювати її. Збереження природи – наш обов’язок перед наступними поколіннями людей.

 

 

       27.11.2017р.                                                                                                    Прес-служба

                                                                                                                               ДП «Львівський лісгосп»

 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.