ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Відбулася лісокультурна рада 2016 року

Відбулася Лісокультурна Рада Львівського ОУЛМГ


З метою уникнення помилок та невідповідностей при плануванні та створенні лісових насаджень 11 лютого 2016 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». Відкрив засідання голова лісокультурної Ради - начальник Львівського ОУЛМГ Дейнека А.М.

До складу Лісокультурної ради входять науковці національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М. та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники відділу лісового господарства управління. Головою Лісокультурної ради є заступник начальника управління – Ярослав Павлович Целень.

Проекти лісових культур та природного поновлення складаються з метою якісного та своєчасного відновлення лісових насаджень. В проектах визначаються методи відтворення лісів, їх якісний склад, спосіб обробітку ґрунту та посадки саджанців, їх кількість та походження, способи та кратність доглядів, а також інші параметри що впливають на ріст лісових культур та природного поновлення.

На засіданні Лісокультурної ради розглянуто всі проекти лісових культур та природного поновлення складені державними лісогосподарськими підприємствами на 2015 рік. Широке їх обговорення дозволяє звести до мінімуму неефективне лісовирощування та лісорозведення. Розгляд проектів за участі науковців підкреслює надзвичайно важливий зв'язок науки і виробництва в питаннях відновлення лісів та дозволяє лісівникам пересвідчитись у правильності своєї роботи. Зауваження та пропозиції науковців завжди знаходять своє втілення на практиці. 

В 2016 році підприємство ДП «Львівський лісгосп» створює лісові культури на площі 4,9 га у Борщовицькому лісництві. також в цьому році заплановано провести догляди за лісовими культурами  на площі 45 га.

         Незважаючи на незначну площу створення лісових культур ми також, вирощуємо садивний матеріал для доповнення, як лісових культур так і природного поновлення, площа доповнень цього року буде становити приблизно 70 га.

Після рецензування лісокультурною Радою проектів лісових культур та природного поновлення і внесенням необхідних поправок, відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року № 18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ та на сайтах державних лісогосподарських підприємств.

 
 
 
     12.02.2016 р.                                                                                                                                                                                                                    прес-служба
                                                                                                                                                                                                                              ДП "Львівський лісгосп" 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.