ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Громадські активісти долучаються до покращення стану молодих лісів

Громадські активісти долучаються

до покращення стану молодих лісів.

                                        

Завдяки ранній весні, погода цього року для лісокультурних робіт дуже сприятлива, тому ДП «Львівський лісгосп» практично закінчує лісокультурну компанію.

24 березня працівники контори підприємства, як і кожного року, внесли свою лепту в лісокультурні роботи. Висадку саджанців цього разу було проведено у Борщовицькому лісництві квартал 22. До працівників лісгоспу приєдналися громадські активісти з ГО «Ініціативний простір».

Лісничий Борщовицького лісництва розповів присутнім про важливість проведення лісогосподарських заходів, в тому числі вирубування дерев у лісових насадження поблизу 

міста Львова, після цього майстри лісу показали, як найкраще та правильніше висаджувати саджанці.

Загалом у рамках заходу було проведено доповнення лісовихкультур на площі 3,0 га, при цьому висаджено 3 тис. саджанців сосни звичайної, модрини європейської та дуба звичайного.

Станом на сьогодні, працівниками ДП «Львівський лісгосп» проведено доповнення лісових культур та природного поновлення на площі 50 га, при чому висаджено 48 тис. шт. саджанців головних лісоутворюючих порід: дуба звичайного, бука лісового, сосни звичайної, а також інших супутніх порід.

         Крім цього, що всі учасники заходу плідно попрацювали, то ще скуштували свіжого березового соку та отримали багато позитивних вражень від перебування на природі у такий прекрасний весняний період.

         Представники ГО «Ініціативний простір» були задоволені проведеним часом на природі, а також новими знаннями про створення лісових насаджень та особливості роботи лісівників.

 

 

 

 

        24.03.2017р.                                                                                                                          Прес-служба

                                                                                                                                     ДП «Львівський лісгосп»
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.