ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Конкурс на краще шкільне лісництво

Конкурс на краще шкільне лісництво

 

             

27 квітня 2017 року на базі лісівничого еколого-просвітницького центру ДП «Львівський лісгосп» спільно з Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України проведено обласний конкурс учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

З вітальним словом до учасників конкурсів виступили: начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки Львівської ОДА Книшик Світлана Іванівна, заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Громяк Юрій Орестович, директор Львівського обласного еколого-натуралістичного центру Кийко Андрій Олександрович, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу НЛТУ України, доктор сільськогосподарських наук Осадчук Леонід Семенович.

У конкурсі змагалися 19 учнівських лісництв із 14 районів області (Бродівського, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста Червонограда.

В журі працювали науковці Львівського Національного лісотехнічного університету України: Осадчук Леонід Семенович, професор, доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, Заячук Василь Яремович, доцент кафедри ботаніки, Тереля Іван Петрович, кандидат сільськогосподарських наук кафедри лісівництва, профільні спеціалісти Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та педагоги Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, відповідальний за роботу лісівничого еколого-просвітницького центру Пилипів М.М. та головний лісничий ДП «Львівський лісгосп» Коваль Р.М.



У конкурсі учнівські лісництва представили: виставку досягнень учнівських лісництв, творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами, кубками і призами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА за:

І місце

• учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

Керівники: Хомин Ольга Володимирівна – вчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, Токар Роман Ярославович – провідний інженер ДП «Сколівське ЛГ».


Члени учнівського лісництва: Хомин Анастасія, Опасіна Олександра, Тарахомин Сніжана.

ІІ місце

• учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. 

Керівники: Малік Лілія Казимирівна – вчитель біології Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, 

Кінаш Лідія Лонгинівна – інженер лісових культур ДП «Бродівське ЛГ». 

Члени учнівського лісництва: Ковальчук Марія, Вихрист Роксолана, Кінаш Вікторія.

• учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Перемишлянського району.

Керівники: Комарницька Наталія Русланівна - вчитель біології Костенівського НВК«ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Перемишлянського району,

Дмитрах Тарас Андрійович - провідний інженер лісових культур ДП «Бібрське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Бурбулевич Соломія, Луків Павло, Шпат Христина.

ІІІ місце

• Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІ ст. № 14.

Керівники: Савіцька Наталія Григорівна – вчитель біології Червоноградської ЗОШ І- ІІІ ст. № 14,

Звір Василь Петрович - інженер лісових культур ДП «Жовківське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Пастушина Ольга, Шиш Василь, Югансон Артем.

• учнівське лісництво Сколівської академічної гімназії. 

Керівники: Мельниченко Наталія Олексіївна – вчитель біології і хімії Сколівської академічної гімназії,

Токар Роман Ярославович – провідний інженер лісового ДП «Сколівське ЛГ».

Члени учнівського лісництва: Юрків Богдан, Стебельська Анна, Цап Христина.

• учнівське лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району.

Керівники: Полюга Людмила Василівна – заступник директора з НВР, вчитель географії ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Нове Місто Старосамбірського району,

Васурчак Роман Ігорович – провідний інженер з лісоведення ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство».

Члени учнівського лісництва: Бліда Вікторія, Лопушанський Ростислав, Павлишак Віталія.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці та нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА:

за виставку досягнень учнівського лісництва

І ступеня

- учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІ ступеня

- учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14,

- учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

ІІІ ступеня

- учнівське лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району,

- учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Перемишлянського району, 

- учнівське лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району.

за творчу презентацію досягнень учнівського лісництва

І ступеня

- учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Перемишлянського району.

ІІ ступеня

- учнівське лісництво Зозулівського НВК Золочівського району,

- учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІІ ступеня

- учнівське лісництво Сколівської академічної гімназії,

- учнівське лісництво Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району,

- учнівське лісництво Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району.

за науково-дослідницьку роботу в галузі лісового господарства

І ступеня

- Тарахомин Сніжана - учениця Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІ ступеня

- Юрків Богдан - учень Сколівської академічної гімназії,

- Кушней Софія - учениця Сколівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів.

ІІІ ступеня

- Ткачик Тетяна - учениця Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району,

- Бурбулевич Соломія - учениця Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Перемишлянського району,

- Корб’як Ірина - учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району.

Переможці в номінації за кращу науково-дослідницьку роботу в галузі лісового господарства також були нагороджені подарунками Львівського лісівничого еколого-просвітницького центру.

Колектив учнівського лісництва Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району буде представляти Львівську область у вересні 2017 року в Житомирській області на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

        

 28.04.2017р.                                                                                                                             Прес-служба

                                                                                                                                  ДП "Львівський лісгосп"

 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.