ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Лісокультурна рада

З метою уникнення помилок та невідповідностей при плануванні та створенні лісових насаджень 18 лютого 2015 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ».

До складу Лісокультурної ради входять науковці національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М. та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники відділу лісового господарства управління. Головою Лісокультурної ради є заступник начальника управління – Ярослав Павлович Целень.

Проекти лісових культур та природного поновлення складаються з метою якісного та своєчасного відновлення лісових насаджень. В проектах визначаються методи відтворення лісів, їх якісний склад, спосіб обробітку ґрунту та посадки саджанців, їх кількість та походження, способи та кратність доглядів, а також інші параметри що впливають на ріст лісових культур та природного поновлення.

На засіданні Лісокультурної ради розглянуто всі проекти лісових культур та природного поновлення складені державними лісогосподарськими підприємствами на 2015 рік. Широке їх обговорення дозволяє звести до мінімуму неефективне лісовирощування та лісорозведення. Розгляд проектів за участі науковців підкреслює надзвичайно важливий зв'язок науки і виробництва в питаннях відновлення лісів та дозволяє лісівникам пересвідчитись у правильності своєї роботи. Зауваження та пропозиції науковців завжди знаходять своє втілення на практиці. 

         В 2014 році суцільних санітарних рубок не проводилося, на 2015 році заплановано провести догляди за лісовими культурами  на площі 77 га та доповнення лісових культур 70 га.

         В цьому році планується провести рубки догляду за молодняками на площі 185 га. Всього планується рубки формування і оздоровлення лісів та інші заходи пов'язані з веденням л/г на площі 1500 га.

 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.