ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Найкращі працівники-ветерани лісової галузі

Найкращі працівники-ветерани лісової галузі

Щороку вересні місяці працівники лісової галузі святкують своє професійне свято.

Напередодні свята хочеться згадати кращих працівників. Одним із них є Щербатий Богдан Петрович, ветеран з 35-ти річним стажем роботи.

Народився 21 квітня 1954 року с.Бартатів Городоцького району Львівської області. В 1961р. пішов в перший клас Бартатівської восьмирічної школи, яку закінчив 1969 році. З 1969 – 1971р.р. навчався у Мшанській середній загальноосвітній школі. У 1971 році поступив у Львівський лісотехнічний університет. В 1977 році закінчив інститут за спеціальністю «Лісове господарство» за кваліфікацією «Інженер лісового господарства».

Від діда, а потім від тата успадкував любов до рідної природи із 1 серпня 1977 року був призначений на посаду технік-лісовод у Лапаївському лісництві де працював батько, а колись і дід. З 1983 року переведений на посаду помічника лісничого. З 23 травня 1990 року призначений на посаду лісничого Лапаївського лісництва. З 1998 по 2006р.р. був обраний депутатом Оброшинської сільської ради. Загальний стаж роботи складає 35 років. За цей час не одноразово нагороджувався почесними грамотами, а також відзначений іменним годинником голови Держлісагентства України.

Під його керівництвом з 1990року посаджено 200 га лісових культур, з них дуба звичайного 70%. При Лапаївському лісництві створено Лапаївське шкільне лісництво, яке неодноразово брало участь у акціях і конкурсах. Учні шкільного лісництва неодноразово займали призові місця на обласних конкурсах. У Лапаївському розсаднику вирощувалося багато різновидів саджанців декоративних порід. На території лісництва функціонують дві зони короткотермінового відпочинку, на території яких завжди чисто та прибрано.

Незважаючи на високий клас пожежної небезпеки насаджень Лапаївського лісництва, колективом лісництва не допущено фактів великих пожеж. Весною, осінню та літом, під керівництвом лісничого проводилися постійні патрулювання лісового фонду з метою недопущення лісових пожеж та їх локалізації на початкових стадіях.

За час роботи в ДП «Львівський лісгосп» проявив себе кваліфікованим спеціалістом лісового господарства, значну увагу приділяв якісному і своєчасному виконанню лісокультурних та лісогосподарський робіт, культурі виробництва. Приділяв велику увагу охороні лісу від самовільних рубок, а також захисту лісу від шкідників і хвороб. 

1/09/2016                                                                                                                                                                                                     Прес служба
                                                                                                                                                                                                                      ДП "Львівський лісгосп"
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.