ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      На Львівщині проведено обласний конкурс на краще шкільне лісництво

На Львівщині проведено обласний конкурс на краще шкільне лісництво

 

14 квітня 2016 року Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України проведено «Конкурс на краще шкільне лісництво».

В конкурсі змагалися 17 шкільних лісництв із 13 районів області (Бродівського, Буського, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Яворівського) та міста Червонограда.

Учнівські лісництва представили: виставку-презентацію досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

 

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці учнівських лісництв та нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА та кубками від обласного управління лісового та мисливського господарства за:


І місце

• Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14

Керівники: 

Савіцька Наталія Григорівна – вчитель біології ЧЗШ № 14

Звір Василь Петрович - інженер лісових культура ДП «Жовківське лісове господарство»

Члени учнівського лісництва:

Пастушина Ольга

Шиш Василь

Югансон Артем

ІІ місце

• учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району

Керівники: 

Хомин Ольга Володимирівна – вчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району,

Токар Роман Ярославович – провідний інженер лісового господарства ДП «Сколівське лісове господарство»

Члени учнівського лісництва:

Мурдза Марія

Максимів Руслана

Тарахомин Сніжана

ІІІ місце

• учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 

Керівники: 

Малік Лілія Казимирівна – вчитель біології Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 

Кінаш Лідія Лонгинівна – інженер лісових культур ДП «Бродівське лісове господарство» 

Члени учнівського лісництва:

Ковальчук Марія

Батенчук Світлана

Кінаш Вікторія

 

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці та нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА:

за виставку досягнень учнівського лісництва

І ступеня

- учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району, 

- Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14.

ІІ ступеня

- учнівське лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району,

- учнівське лісництво Сколівської ЗОШ – інтернату І-ІІІ ступенів,

- учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

ІІІ ступеня

- учнівське лісництво Славської ЗОШ І-ІІ ступенів Сколівського району,

- учнівське лісництво Роздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району,

- учнівське лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району.

за творчу презентацію досягнень учнівського лісництва

І ступеня

- учнівське лісництво Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4,

- учнівське лісництво Костенівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Перемишлянського району.

ІІ ступеня

- учнівське лісництво Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району,

- учнівське лісництво Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівівського району,

- Соснівське учнівське лісництво Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. № 14.

ІІІ ступеня

- учнівське лісництво Білокамінського НВК Золочівського району,

- учнівське лісництво Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самбірського району,

- учнівське лісництво Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району

за науково-дослідницьку роботу в галузі лісового господарства

І ступеня

Колич Марту - ученицю Костенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянського району,

Батенчук Світлану - ученицю Бродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

ІІ ступеня

Чирибу Дмитра - учня Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району,

Пастушину Ольгу - ученицю Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14,

Максимів Руслану - ученицю Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІІ ступеня

Поташник Анжелу - ученицю Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району, 

Марцінків Марту - ученицю Нововитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівівського району,

Заришнюк Ольгу - ученицю Берлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району,

Комаринського Богдана - учня Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району.

Колектив Соснівського учнівського лісництва Червоноградської ЗОШ І- ІІІст. №14 буде представляти Львівську область 11 - 14 травня 2016 року в Черкаській області на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

 

 

Відділ лісового господарства

Львівського ОУЛМГ




 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.