ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Осінь - остання пора лісокультурних робіт

 

Осінь – остання пора лісокультурних робіт

                              

Головне завдання працівник ів лісової галузі України - це підвищення якості лісових насаджень та введення в лісові культури різних видів високопродуктивних деревних порід.

Цього року, так як і кожного, в жовтні – листопаді місяці на підприємстві проведено інвентаризацію лісових культур та розсадників. Під час інвентаризації було визначено стан лісових культур, їх якісні та кількісні показники, а також визначено кількість якісного посадкового матеріалу, що може бути використаним у наступному році для відновлення  і доповнення лісів.

При доповненні лісових культур у біжучому році було вирішено збільшити видове різноманіття порідного складу лісових культурах, для цього висаджено такі породи як калина, ялина, горіх сірий та чорний, каштан, черешня, бархат амурський та дугласія.

Цього року в розсадниках було висіяно насіння ялиці білої, після чого сіянці будуть використані при посадці лісових культур, а також для доповнення лісових культур та природного поновлення.

Восени, враховуючи потреби підприємства, заготовлено насіння головних лісоутворюючих порід: дуб звичайний, бук лісовий, сосна звичайна. Насіння для встановлення якості відправлено на апробацію до спеціалізованого підприємства ВП «Львівська лісонасіннєва лабораторія», після отримання відповідного сертифікату, насіння буде висіяне в розсадниках лісництв.

 
                                                                                                                                                                                                                     Інженер лісових культур
                                                                                                                                                        М.М. Пилипів
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.