ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      Механізми громадського контролю в
ДП "Львівський лісгосп"
      Проведення лісовідновлювальних робіт


Підготовка до лісовідновлювальних робіт в 2017 році

 

Згідно осінньої інвентаризації Львівським лісгоспом в лісових розсадниках вирощено більше 60 тисяч стандартних сіянців головних лісоутворюючих порід.

В шкільних відділеннях розсадників вирощено понад 6 тис. шт. декоративних саджанців хвойних, листяних та чагарникових порід.

На даний час завершуються роботи по складанню проектів природного поновлення на 2017 рік, а також проводяться роботи по доочистці лісосік.

Для розгляду проектів створення лісових насаджень та їх рецензування в першій половині лютого 2017 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства буде проведено засідання Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ. До складу Лісокультурної ради входять науковці національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М. та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та спеціалісти управління. 

Після рецензування лісокультурною Радою проектів лісових культур та природного поновлення і внесенням необхідних поправок, відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року № 18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Львівського лісгоспу.

 

Відділ лісового господарства

ДП «Львівський лісгосп»

 

  
  Ремонт Пк, розробка сайтів.