ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Підведення підсумків роботи за І півріччя 2016 року по ДП «Львівський лісгосп»

Підведення підсумків роботи за І півріччя 2016 року

по ДП «Львівський лісгосп»

За період з початку 2016 року ДП «Львівське лісове господарство» забезпечило виконання усіх запланованих фінансово-господарських показників.

 Відповідно до категорій захисності, усі ліси підприємства виключені із розрахунку головного користування та віднесені до двох категорій захисності: ліси природоохоронного, наукового, історико – культурного призначення – 9580 га (43%), рекреаційно – оздоровчі ліси – 12747 га (57%). 

Зважаючи на те, що підприємство не провадить суцільних рубок – відтворення лісів здійснюється природнім шляхом, що забезпечує збереження існуючого породного складу насаджень та сталий розвиток лісів.

З початку поточного року, рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 488 га та заготовлено 10,2 тис.куб.м ліквідної деревини. Забезпечено виконання сортиментної структури основних видів продукції.

З метою підвищення контролю за рубкою деревини та її реалізації, оперативного відстеження місця знаходження кожної конкретної колоди, а також унеможливлення крадіжки деревини, в лісгоспі запроваджений 100% електронний облік деревини.

  Вся лісопродукція, отримана підприємством від рубок формування та оздоровлення лісів, реалізовується на аукціонах з продажу необробленої деревини.

Обсяг реалізації продукції, робіт, послуг  за І півріччя 2016 року склав 6211,0 тис.грн, або 130,9% до відповідного періоду минулого року. На внутрішній ринок реалізовано продукції, послуг – 6097,0 тис.грн, експорт – 114,0 тис.грн або 1,8% до загального обсягу реалізації.

Витрати на ведення лісового господарства склали – 4396,9 тис.грн, з них 100% становлять власні кошти. 

Фонд оплати праці у поточному звітному періоді штатних працівників склав 1872,0 тис.грн.  Зростання відбулося за рахунок збільшення виплат заробітної плати за виконаний обсяг робіт у звітному періоді, перехід на вищу тарифну ставку, нарахування матеріальної допомоги та  премій. Рівень середньої заробітної плати штатних працівників  досяг 3744 грн. Заборгованість з виплати заробітної плати відсутня.

Середньооблікова чисельність штатних працівників – 76 осіб.

За період з початку поточного року підприємством сплачено до  бюджетів усіх рівнів 1621,0 тис.грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 789,0 тис.грн (194,8%) більше чим за відповідний період минулого року.  Сплата   Єдиного соціального внеску склала 426,0 тис.грн. Найбільшу питому вагу в сумі сплачених податків становить рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів       26,7 %, податок на доходи фізичних осіб 20%, податок на додану вартість 44,5%.

Чистий прибуток за І півріччя 2016 року становить 13,0 тис.грн.

 

 2.09.2016р.                                                                                                             Головний економіст

                                                                                                                                ДП «Львівський лісгосп»

                                                                                                                                Л.В. Кисіль
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.