ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Підписання меморандуму про співпрацю Зашківської сільської ради та ДП «Львівський лісгосп»

Підписання меморандуму про співпрацю Зашківської сільської ради та ДП «Львівський лісгосп»

 

7 березня жителями с.Завадів Жовківського району було заблоковано вивезення деревини, яка реалізовувалась із Завадівського лісництва ДП «Львівський лісгосп». Претензія громади стосувалась стану комунальної автодороги, яка веде до лісового масиву, її ремонт та збереження в належному стані. За словами громадян, ремонту дороги не проводилось з 90-х років.

З метою вирішення конфліктної ситуації, 12 березня у місцевому будинку культури представниками лісгоспу проведено зустріч з місцевими жителями та іншими зацікавленими активістами. На зустрічі присутнім роз’яснено суть діяльності державного лісогосподарського підприємства, специфіку проведення лісогосподарських заходів, в тому числі рубок. Зокрема увагу зосереджено на тому, що заготовлена лісо продукція повинна бути відвантаженою та вивезеною до споживачів, які її законно придбали.

Конфліктність ситуації є досить складною до вирішення силами лісгоспу:

– Державне підприємство «Львівське лісове господарство» являється державним суб’єктом господарювання, складовою частиною Української економіки. Вчасно сплачує всі визначені законодавством податки та обов’язкові платежі до бюджетів всіх рівнів. На підприємстві працює 77 працівників, які своєчасно отримують належну заробітну плату. У своїй діяльності лісгосп дотримується всіх вимог діючого законодавства, враховує обґрунтовані зауваження екологічних активістів, не порушує екологічних норм та вимог.

– Незважаючи на те, що ремонт місцевих автодоріг не входить до компетенції лісгоспу, через їх поганий стан, підприємство немає можливості вивозити деревину до споживача. Робота підприємства блокується, втрачається час та гроші, через причини, які неповинні стосуватися ведення лісового господарства.

З метою попередження конфліктних ситуацій при вивезенні деревини та проведенні лісогосподарських заходів, 21 березня 2018 року відбулася зустріч представників ДП «Львівський лісгосп» з громадою та депутатами Зашківської сільської ради.

На зустрічі було розглянуто низку питань про специфіку ведення лісового господарства підприємством, експлуатацію сільських доріг, також було обговорено та прийнято план по благоустрою території Зашківської сільської ради та залучення дітей та громади до Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Головною подією на зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між громадою Зашківської сільської ради та Державним підприємством «Львівське лісове господарство».

Метою меморандуму є вдосконалення співпраці між громадами населених пунктів сільської ради та лісогосподарським підприємством в рамках ведення лісового господарства за принципами наближеного до природи лісівництва, упорядкування питань щодо вивезення заготовленої лісопродукції через територію сільської ради. Порозуміння між громадою та лісокористувачем щодо питань заготівлі деревини в навколишніх лісах.

Завдання меморандуму є вирішення конфліктних ситуацій, що виникають навколо питань ведення лісового господарства, належного утримання дорожньої мережі населених пунктів, а також інформаційного супроводу діяльності держлісгоспу.

 

 

21.03.2018р.                                                                                                     Прес – служба

                                                                                                                         ДП «Львівський лісгосп»

 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.