ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Реалізація лісопродукції

 

Реалізація заготовленої лісопродукції в Львівському лісгоспі, а це понад 20 тис. м3 щороку здійснюється, як правило, через біржові аукціонні торги (спеціалізовані і загальні). Щокварталу підприємство виставляє і продає через аукціони понад 70% наявних лісосировинних ресурсів основним вітчизняним товаровиробникам. Найбільшим попитом серед підприємців користуються половники дубовий, буковий, модриновий, сосновий, фансировина березова і вільхова, а також дров’яна деревина для виготовлення деревно-стружкових плит і сировина для піролізу і вуглеспалювання.

В той же час на експорт реалізується виключно низькосортна деревина: деревина паливна для технологічних потреб і колоті дрова, що складає в середньому менше 5% від загального об’єму реалізації підприємства. На потреби соцсфери, власні потреби й виробництво витрачається біля 17% заготовленої лісосировини. Для потреб населення реалізується понад 5% лісопродукції в тому числі біля 1 тис. м3 дров виписується населенню міста Львова і навколишніх сіл для опалення власного житла. Крім того, в першочерговому порядку здійснюється реалізація дров для об’єктів соціальної сфери (школи, дитячі дошкільні заклади, об’єкти військової інфраструктури тощо).

Вартість дров паливних твердолистяних порід для населення складає на сьогоднішній день 252 грн за 1 мз, а дров колотих – 654 грн за 1 мз.

 
 
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.