ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Результати проведення місячника з охорони праці 2015р.

Результати проведення місячника з охорони праці 2015р.

        

 

28 квітня 2015 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на підприємствах облуправління за участю головного державного інспектора Львівської державної інспекції промислової безпеки та охорони праці у соціально-культурній сфері, АПК, легкій та деревообробній промисловості Джижули Ю.І.

Головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ Степанишин В.М. поінформував присутніх про хід виконання заходів Місячника охорони праці на підприємствах управління, які проводяться під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», згідно листа від 30.03.2015 року №517/03.04-34 та відповідного наказу управління від 17.04.2015 року №46.

В ДП «Львівський лісгосп» було проведено місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. По результатах огляду було вирішено присудити перше місце колективу Красівського лісництва, друге місце – Товщівському лісництві. Третє місце – Борщовицькому лісництві. Вітаємо наших переможців.

 
 
29.04.2015р.
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.