ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Семінар-нарада з питань охорони праці в лісовому господарстві

Семінар-нарада з питань охорони праці в лісовому господарстві

 

        9 лютого в Державному підприємстві «Львівське лісове господарство» за участю представників Управління Держпраці соцстраху було проведено семінар-нараду з питань охорони праці та промислової безпеки.

         У семінарі взяли участь: начальник відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Львівській області Курило В.М., начальник відділу профілактики виробничого травматизму-головний страховий експерт з охорони праці відділення фонду страхування від нещасних випадків у м. Львові Біланя М.М., головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Джижула Ю.І., головний спеціаліст відділу лісових ресурсів машин та технологій Львівського ОУЛМГ Кривецький Б.Б., головний інженер ДП «Львівське лісове господарство» Орищич В.О., провідний інженер з охорони праці ДП «Львівське лісове господарство» Мулявка Р.Т.

         Державне підприємство “Львівське лісове господарство” розташоване в центральній частині Львівської області на території семи адміністративних районів – Пустомитівського, Миколаївського, Городоцького, Яворівського, Перемишлянського, Жовківського, Кам’янко-Бузького та в межах м. Львова. На території підприємства функціонують вісім лісництв : Борщовицьке, Винниківське, Великолюбінське, Завадівське, Красівське, Лапаївське, Липниківське, Товщівське. Середньостатистична кількість працюючих становить 76 працюючих.

Господарська діяльність ДП “Львівське лісове господарство” спрямована на вирощування високопродуктивних стійких насаджень з метою покращення рекреаційних, природоохоронних і захисних функцій лісів.

Ліси ДП «Львівський лісгосп» за екологічним і соціально-економічним значенням відносяться до категорії рекреаційно-оздоровчих лісів, які виконують переважно рекреаційні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, естетичні, виховні функції.

Заготівля лісу – мабуть, один з найнебезпечніших видів робіт, тому

в ході засідання було розглянуто та обговорено питаня стану охорони праці та техніки безпеки на підприємстві, зокрема: безпечне виконання робіт на лісосіках, підготовка територій лісосік перед початком робіт, безпечна експлуатація бензомоторних пилок, безпечне звалювання дерев, трелювання деревини, вимоги безпеки під час експлуатації транспортних засобів, зменшення ризиків виробничого травматизму, надання дозволів на проведення робіт з підвищеною небезпекою, виконаннь вимог безпеки на вонтажно-розвантажувальних роботах.

         За результатами семінару всі зауваження та рекомендіції учасників будуть виправлені та враховані в роботі підрозділів по ДП «Львівське лісове господарство.

         Позитивний досвід буде передаватися іншим лісогосподарським підприємствам області, результати його впровадження будуть передаватися львівському ОУЛМГ для подальшого узагальнення.

 

13.02.2017р.

                                                                  Інженер з охорони праці

                                                                   Р.Т. Мулявка
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.