ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Семінар по рекреації

                   У Львівському ОУЛМГ проходив навчальний семінар з питань рекреації 

на лісових територіях

               20.11.2014року в актовому залі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розпочав свою роботу дводенний навчальний семінар на тему «Планування рекреації і залучення громадськості», «Підтримка відповідального лісокористування для сталого розвитку». Семінар, який проходив протягом 20-21 листопада 2014 року, організовано Всесвітнім фондом природи WWF в Україні спільно з відділом Міжнародних програм Федеральної служби лісів США та ГО «ФОРЗА».Програма семінару передбачає навчальні тренінги для аудиторії лісівників та природоохоронців Львівщини з питань рекреації на лісових територіях та співпраці з громадами, громадськістю, зацікавленими сторонами, а також важливості збереження пралісів та виявлення особливо цінних для збереження лісів і їх значення у системі ефективного господарювання.

         Із вітальним словом до учасників семінару виступили Шейла Слемп, спеціаліст програм в Україні і Європі відділу міжнародних програм Лісової Служби США, перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, координатор Всесвітнього фонду природи WWF в Україні Богдан Проць, голова громадської організації «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» Леся Лойко та начальник відділу заповідної справи та екомережі Департаменту екології та природного середовища Львівської облдержадміністрації Інеса Шемелинець.

             Участь у семінарі взяли представники обласного управління, лісогосподарських підприємств області (Львівський, Золочівський, Дрогобицький, Жовківський, Турківський та ін.) та представники від найбільших природоохоронних установ Львівщини – природного заповідника «Розточчя», національних природних парків «Сколівські Бескиди», «Північне Поділля», «Яворівський» та регіонального ландшафтного парку «Верхньохньодністровські Бескиди».

        В рамках проведення семінару учасники вже встигли ознайомитись із особливостями та основними напрямками рекреаційної діяльності в США. З відповідною інформацією про свої заповідні установи у вигляді презентацій виступили Том Вагнер, керівник лісового відділу Національного заповідника «White Mountain National Forest» із штату Нью Гемпшир, США та Тім Елінг, менеджер рекреаційних програм Національного заповідника «Daniel Boone National Forest» із штату Кентукі, США.

        На другий день семінару розглянули питання про місце і роль пралісів та особливо цінних для збереження лісів у системі сталого розвитку й господарювання. Навчальний семінар проведе Роман Волосянчук, експерт з питань лісового господарства Дунайсько-Карпатської програми WWF в Україні.

        Слід зазначити, що Лісова Служба США вирішила продовжити співпрацю з лісівниками України, завдяки позитивному досвіду від проведення попередніх тренінгів у Карпатському регіоні, які були направлені на сталий розвиток місцевих громад та лісового господарства, в тому числі з питань рекреації та залучення волонтерів.


21.11.2014р.


 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.