ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Студенти Лісотехнічного ознайомилися з роботою ЛОУЛМГ

Першокурсники Лісотехнічного ознайомилися з структурою і роботою ЛОУЛМГ


В рамках проведення навчальної практики з дисципліни «Фахова підготовка» 20 студентів першого курсу групи ЛГ-11 Національного лісотехнічного університету України із старший викладач кандидат сільськогосподарських наук В.О. Божок ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, 15 червня 2015 року ознайомились з основними напрямками діяльності Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, його історією, структурою, основними завданнями і законодавчими актами, що регламентують діяльність управління та підвідомчих підприємств.

Найбільше першокурсників цікавили питання лісовідновлення, лісозаготівлі, сертифікації лісів та динаміки чисельності мисливської фауни області.

Відвідування Лісівничого еколого-просвітницького центру, що діє на базі ДП «Львівське лісове господарство», сприяло закріпленню знань щодо загальної характеристики лісів, студенти ознайомились з картами лісів України і Львівської області, повторили та закріпили біологічну інформацію на основі музейних експонатів тварин, комах та рослин, а також переглянули у навчальному класі відеосюжет про ліси Львівщини.

Огляд Лісової школи на природі та облаштованого рекреаційного осередку завершили екскурсію територією управління.

 
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.