ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      У Львівському ОУЛМГ пройшов семінар

У Львівському ОУЛМГ пройшов семінар з розгляду проекту національного стандарту лісоуправління для України

 

 

03 червня 2016 року, за ініціативи Національного представництва FSC в Україні та підтримки Дунайсько-Карпатської програми WWF у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар щодо обговорення проекту національного стандарту лісоуправління для України.

В семінарі крім представників державних лісогосподарських підприємств, прийняли участь представники Львівської державної лісовпорядної експедиції, аудиторських компаній з лісової сертифікації «СЖС» та «НЕПКОН», громадські діячі.

З вступним словом учасників семінару привітав перший заступник начальника управління Ярослав Целень. Він зосередив свою увагу на важливості прийняття національного стандарту лісоуправління та внесенні змін до нормативних та законодавчих актів, які б відповідали принципам та критеріям FSC. Розповів про значну роботу проведену підвідомчими державними лісогосподарськими підприємствами за 10-річний період користування лісовими сертифікатами і запровадження стандарту FSC, а також невідповідності, які мали місце при проведенні аудитів.

Директор національного представництва FSC в Україні Павло Кравець повідомив, що розробляється національний стандарт з лісової сертифікації адаптований до законодавства України. Створена робоча група з опрацювання національного стандарту і на даний час проводиться його публічне обговорення. Акцентував увагу на актуальності внесення змін до нормативно-правових актів відповідно до вимог міжнародного стандарту FSC. Відзначив значний поступ підприємств Львівського ОУЛМГ у питаннях відповідності управління лісового господарства принципам та критеріям FSC.

Менеджер Національного представництва FSC в Україні Оксана Павліщук презентувала проект національного стандарту лісоуправління для України, розроблений робочою групою.

               

Учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні проекту національного стандарту лісоуправління і надали свої конструктивні пропозиції для врахування в новій його редакції.

6.06.2016р.

 

                                                                                                  Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.