ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      Ялинка новорічна

 

Новорічна ялинка

8.12.2015р.

 

8 грудня у приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулась нарада з приводу початку ялинкової кампанії 2015-2016 років на Львівщині.

У нараді взяли участь керівники Львівського ОУЛМГ, головні лісничі та інженери охорони-захисту лісу всіх державних лісогосподарських підприємств, представники Львівського обласного комунального лісогосподарського підприємства "Галсільліс", Головного управління Національної поліції у Львівській області, екологічної інспекції та Львівської міської ради.

На нараді були розглянуті питання охорони, заготівлі, маркування, продажу та облаштування місць торгівлі новорічними ялинками.

На ялинкову кампанію 2015-2016 р.р. лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ запропонували заготівлю новорічних ялинок в обсязі 14,2 тис.шт.

Львівське ОУЛМГ звернулося з проханням до відділу торгівлі Львівської міської ради визначити місця торгівлі новорічними ялинками на ринках м.Львова і заборонити торгівлю ялинками у не встановлених місцях. Ціни на ялинки 1-5м в середньому будуть становити від 60 до 400 грн.

Реалізація новорічних ялинок безпосередньо в лісі заборонена.

Рекомендована для продажу ціна на ялинки 1-2м породи сосна, смерека становить 60грн. Як і в минулому році кожна ялинка буде маркуватися біркою зі штрих-кодом що підтверджує законність її заготівлі та реалізації а також дозволяє покупцю завдяки спеціальному он-лайн сервісу взнати походження купленого деревця.

Для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок Львівським ОУЛМГ, Головним управлінням Національної поліції у Львівській області, Державною екологічною інспекцією у Львівській області видано спільний наказ від 24 листопада 2015 року №91/3/175-і “Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період”, яким визначений порядок реалізації та перевезення новорічних ялинок.

З ініціативи Львівського ОУЛМГ, Головою Львівської облдержадміністрації видано розпорядження від 07.12.2015р. № 780/0/5-15 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року.

Відпуск новорічних ялинок буде проводитись по товарно-транспортних накладних (ф-ТТН-ліс), скріплених гербовою печаткою лісогосподарського підприємства, за підписом лісничого та бухгалтера лісництва. Реалізації підлягають новорічні ялинки при наявності в торці відпускного клейма та із обов’язковим маркуванням пластиковими бірками зі штрих-кодом.

На автодорогах, залізничних та автобусних станціях будуть створені тимчасові пости з працівників лісової охорони, правоохоронних органів, органів екобезпеки для перевірки законності придбання та перевезення новорічних ялинок.

За кожну незаконно зрубану новорічну ялинку накладатиметься штраф розмір якого становить від 85,0 до 170,0 грн. та нараховуватиметься шкода завдана природному середовищу розмір якої за одне деревце в залежності від величини становить від 247 грн. і більше. (Постанова КМУ від 23.07.2008р. №665).

                        


З метою ефективної реалізації новорічних ялинок та букетів в сезон 2015 – 2016 р.р. Львівське ОУЛМГ рекомендує їх відпуск за цінами (з ПДВ) в наступних розмірах:

 

Ялинки новорічні                            

                                 1,0 - 1,25м      60,0грн         

                                 1,5 – 2,0м       75,0грн         

                                 2,1 – 2,25м     100,0грн           

                                 3,1 – 4,0м       250,0грн 

                                 4,1 - 5,0м       400,0грн

Новорічні букети        5 гілок            30,0грн         

                                 3 гілки            20,0грн          

 

  За кожний наступний метр висоти на 100,0 грн більше.

 

 

                                                                                                                                      Прес – служба

ДП «Львівський лісгосп»

 
 
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.