Відбулася обговорення щодо проведення лісогосподарських заходів

15.01.2021

15 січня 2021 року на базі Винниківського та Липниківського лісництв відбулися обговорення щодо проведення у 2021 році лісогосподарських заходів в межах Львівської та Солонківської ОТГ. Попередньо інформація про проведення обговорення була поширена на різних веб-ресурсах.  Незважаючи на невелику кількість присутніх, розмова була, цікавою і конструктивною.

Головний лісничий ДП «Львівський лісгосп», начальник відділу лісового господарства дали вичерпні відповіді на всі запитання, пояснили, що підприємство працює в правовому полі та згідно чинного законодавства. Вся деревина підлягає електронному обліку, а  всі рубки в лісгоспі проводяться відповідно до матеріалів лісовпорядкування та на підставі переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів. Слухали і лісничих , які розповіли про виконання планів проведення рубок формування та оздоровлення лісів у 2020 році, мету їх проведення та досягнені результати, заходи щодо мінімізації можливого негативного впливу на навколишнє середовище при веденні лісогосподарської діяльності у зоні діяльності лісництв, ознайомили громаду з планом проведення лісогосподарських заходів на 2021 рік та наголосили, що при виникненні різних питань з приводу проведення рубок, населення може звертатися до лісівників за роз’ясненням.

Вся інформація, яка стосується діяльності підприємства розміщується і оновлюється на сайті лісгоспу (http://lvivlg.com.ua/).

Прес-служба ДП “Львівський лісгосп”

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.