Для того, щоб знищити ліс – можна його просто засмітити

30.06.2020

Проблема сміття – одна з серйозних та актуальних для лісів нашого краю. Лісові господарства, обласна влада, сільські та селищні ради кожен на своєму рівні намагаються перемогти «сміттєвого монстра».

27.06.2020р. лісова охорона ДП «Львівський лісгосп» спільно з селищним головою та свідомими громадяни с.Запитів прибрали від сміття лісовий масив Борщовицького лісництва, що межує з місцем масового відпочинку людей. Як і кожного разу, об’єми зібраного сміття вражають. Люди залишають після себе купи сміття у вигляді поліетилену, пляшок та ін., не задумуючись скільки часу потрібно щоб це все зникло, і, які наслідки несе за собою.

Поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини. Тож не засмічуйте ліс, стежки, місця відпочинку. Подумайте про красу природи, не зіпсованої вашими прогулянками, про добробут свій і тих, хто прийде у ліс після вас. Адже для того, щоб знищити ліс – можна його просто засмітити.

Тому, вкотре закликаємо не смітити у лісі та нагадуємо, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Засмічення лісів відходами” передбачено накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 50 до 100.

Прес-служба ДП “Львівський лісгосп”

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.