ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      збір лісового насіня

ЗБІР НАСІННЯ БУКА


 

Лісове господарство це галузь яка займається вивчення, обліком, вирощуванням лісів, охороняє ліси від пожеж, шкідників і хвороб.

Відновлення лісів може проводитися, як природним так і штучним способом. Штучні насадження створюються тоді, коли на лісових площах після рубок не здійснюється відновлення головних лісо утворюючих порід природним шляхом чи в інших випадках.

Основною умовою створення господарсько-цінного лісового насадження є забезпечення підприємства високоякісним насінням. Заготівля високоякісного насіння, його переробка і зберігання необхідно для виконання лісокультурних робіт та досягнення високих показників у робіт з лісовідновлення та лісорозведення.

Нині в усіх лісових господарствах області триває збір лісового насіння, від якості якого залежить майбутній посадковий матеріал.

            Кожного року працівники контори ДП «Львівський лісгосп» виїжджають на лісництва та допомагають у зборі лісового насіння. Так 16 жовтня працівники лісгоспу їздили у Завадівське лісництво та збирали насіння бука лісового. Заготівля насіння виконано в повному обсязі. Після цього насіння просушують, складають на зберігання у спеціально пристосованому приміщенні для майбутнього висіву на розсаднику або використання насіння для доповнення природного поновлення.

         Для переробки та для зберігання лісове насіння ми відправляємо у Львівський лісовий селекційно - насіннєвий центр.

                                                   

 
 
 
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.