З Днем вишиванки!

16.05.2019

Для українців вже стало традицією в третій четвер травня відзначати Всесвітній день вишиванки. Саме у робочий день, щоб підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не вдягається тільки для важливих та святкових подій.

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносить успіх та служить оберегом, вона є не тільки традиційним українським одягом, а й символом благополуччя і любові, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.
День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберегти споконвічні народні традиції.

Колектив ДП «Львівський лісгосп» вітає усіх з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Будьмо єдиними у правді, вірі і доброті!
Нехай це свято стає дедалі популярнішим з року в рік, а життя – прекрасним і яскравим!

Прес-служба ДП “Львівський лісгосп”

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.