Переформування соснових деревостанів до наближених до природи лісів в Україні – з особливим врахуванням стійкості до пожеж та екстремальних погодних умов, таких як посуха на засадах інтегрованого менеджменту пожеж

13.10.2020

За сприяння Федерального Міністерства Німеччини з продовольства та сільського господарства, Національним лісотехнічним університетом України та Університетом сталого розвитку Еберсвальде, здійснюється виконання міжнародного проекту «Переформування соснових деревостанів до наближених до природи лісів в Україні – з особливим врахуванням стійкості до пожеж та екстремальних погодних умов, таких як посуха на засадах інтегрованого менеджменту пожеж».

У рамках даного проекту виділено ряд окремих тем, які стосуються ведення наближеного до природи лісогосподарювання, в тому числі проведення рубок переформування.

Для участі в проекті обрано два лісогосподарські підприємства: ДП «Львівський лісгосп» та Страдчівський навчально-виробничий комбінат. На території даних підприємств, для наукових цілей закладено ряд виробничих стаціонарів у різних типах лісостанів.

Раніше вже відбулася перша зустріч-нарада учасників міжнародного проекту, де обговорили цілі, впровадження результатів наукової роботи в практику ведення лісового господарства, визначили порядок проведення польових робіт та наступних зустрічей.

Прес-служба ДП «Львівський лісгосп»

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.