ДП "Львівське лісове господарство" 
   Про Лісгосп      .      пожежі та спільні рейди

Пожежонебезпечний період та спільні рейди

 

                                          

Щорічно лісові пожежі завдають величезних збитків природі і державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на літній період. Практично всі лісові пожежі в Україні є наслідками неправильного поводження з вогнем, тобто виникають через порушення правил пожежної безпеки в лісах України.

У вихідні і святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, тим паче зараз, коли достигла малина та ожина, з’явилися перші гриби, а денна температура повітря перевищує + 30 оС. Такі факти призводить до різкого зростання виникнення осередків вогню в лісі.

З метою попередження фактів виникнення лісових пожеж лісовою охороною ДП «Львівський лісгосп» проводяться спільні рейди разом з працівниками МНС та МВС. Підчас проведення рейдів працівники лісгоспу та інші уповноважені особи роз’яснюють населенню, яке відпочиває в лісі чи поблизу лісових масивів, правила поведінки з вогнем, правила техніки безпеки в лісі та попереджають за відповідальність, що виникає при порушенні правил.

8 – 9 серпня працівниками лісової охорони на території лісових масивів всіх лісництв спільно з представниками районних відділів МНС та дільничими працівниками міліції проведено 12 спільний рейдів.

Працівники Борщовицького лісництва спільно з представниками обласного управління МНС, на території лісових масивів Старояричівської та Борщовицької сільських рад провели спільний рейд. При цьому перевірено готовність лісництва до оперативного реагування на факти можливого виникнення надзвичайних ситуацій в лісі. Підчас рейду проведено більше 20 профілактичних бесід та роз’яснень з відпочиваючими по дотриманню правил пожежної безпеки та правил поведінки в лісі.

Виявлені особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки в лісах України несуть як адміністративну, так і в залежності від розміру завданої шкоди і кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства.

Пам’ятаймо: ліс – це наше спільне національне надбання і багатство, яке ми повинні берегти задля майбутніх поколінь.

Шановні громадяни, будьте свідомими! Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, котрі несуть за собою пожежі!

 

 
 
 
 
 
  Ремонт Пк, розробка сайтів.