Результати спільного рейдового патрулювання

19.03.2020

На виконання розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації «Про створення робочої групи для виявлення та припинення незаконної діяльності, пов’язаної із вирубкою та обігом деревини» 18.03.2020р. рейдовою групою у складі інженера з ОЗЛ ДП «Львівський лісгосп», начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, енергетики та інформаційної діяльності Пустомитівської районної державної адміністрації, СТ ДОП СП ПП Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області проведено спільне патрулювання лісових масивів Липниківського та Товщівського лісництв з метою недопущення та виявлення незаконних рубок, браконьєрства, та інших порушень лісового законодавства. Патрулювання проводилося в районі населених пунктів міста Пустомити, сіл Поршна, Раківець, Липники, Загір’я, Кугаїв, Підтемне, Новосілка, Милятичі.
В ході рейду перевірено лісопильний об’єкт у с.Раківець та складовану деревину поблизу с.Підтемне. На оглянутій деревині були наявні бирки, дані яких внесено у базу електронного обліку деревини.

Загалом у межах Пустомитівського району ситуація з незаконними рубками не є критичною, у межах 20 кбм/рік разове порушення до 1,5 кбм. Переважно це сухостійна або мертва деревина, яку населення використовує для опалення.

Інженер з охорони та захисту лісу
ДП «Львівський лісгосп”
З.М. Олійник

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.