УВАГА!!! Щодо вирубки дерев біля Винниківського озера

21.03.2020

Останнім часом у ЗМІ з’являється ряд публікацій стосовно проведення вирубки дерев поблизу Винниківського озера. Зважаючи на зацікавлення громадськості, ДП «Львівський лісгосп» повідомляє наступне.

Розпорядженням голови Львівської ОДА від 19.04.2019р. № 372/0/5-19 затверджено детальний план території за межами населених пунктів. Згідно проекту, на земельних ділянках поблизу Винниківського озера запроектовано облаштування елементів спортивної інфраструктури, зокрема футбольні поля та лижний витяг.

Враховуючи розпорядження Львівської ОДА №372/0/5-19 від 19.04.2019р. «Про затвердження детального плану території», звернення ТзОВ «Академія футболу» від 11.11.2019р.,  у лютому 2020 року створено комісію щодо призначення лісогосподарського заходу з вирубуванням дерев. До складу комісії  увійшли представники Львівської та Винниківської міських рад, ДП «Львівський лісгосп», Управління Держгеокадастру, Держекоінспекції. 21.02.2020р. після виїзду на місце проведення запланованих робіт, комісією складено відповідний акт.За підсумками, на лісовій ділянці поблизу  «Винниківського» озера заплановано проведення ландшафтної рубку формування території на площі 4,2 га.

Керуючись вищезазначеним,відповідно до даних геодезичної зйомки, згідно вимог чинного законодавства, на проведення ландшафтної  рубки планування території виписано лісорубний квиток №11 від 12.03.2020р. Загальна площа вирубки 4.2 га.

Крім цього, у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України №284 від 19.04.1993р., була створена комісія щодо визначення суми збитків нанесених у зв’язку з проведенням вирубування дерев. Розмір збитків, невраховуючи вартості ростучої деревини, становить 2662362 грн.

До часу проведення зазначеної рубки, підприємством було розіслані відповідні листи до Львівської та Винниківської міських рад, департаменту охорони навколишнього середовища Львівської ОДА, з повідомленням про проведення лісогосподарського заходу.

Реалізація деревини, отриманої в результаті проведення рубки, буде проводитись на відкритих біржових торгах, її кінцева вартість сформується за результатами аукціону.

Всі податки та рентні платежі, які має сплатити ДП «Львівський лісгосп», будуть оплачені до відповідних бюджетів згідно встановлених термінів.

Прес-служба ДП “Львівський лісгосп”

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.