У Лісівничому еколого-просвітницькому центрі розпочався сезон екскурсій

08.05.2019 р.

Цьогоріч, як і кожного року, з настанням теплої весняної погоди у лісівничому еколого-просвітницькому центрі Львівського ОУЛМГ  , який функціонує на базі ДП «Львівський лісгосп», розпочався сезон екскурсій.

Лісівничий еколого-просвітницький центр є осередком екологічного виховання і просвіти населення різних вікових категорій: дошкільної, шкільної та студентської молоді, дорослих громадян. Проведення екскурсій передбачає оволодіння ними знань про навколишнє середовище та формування екологічної культури особистості.

В цьому році сезон відкрився з відвідування центру німецькими студентами-екологами. В рамках Міжнародної співпраці між Національним лісотехнічним університетом України та Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф іноземні студенти завітали до ДП «Львівський лісгосп». Студентам розповіли про об’єкти ПЗФ Львівщини, рослини і тварини характерні для даного регіону. Особливу цікавість у студентів-екологів з Німеччини викликали зубри. Також, студенти ознайомилися з наявною колекцією зразків деревини, насіння, гербарними зразками рослин. На закінчення оглянули Лісову школи та облаштований рекреаційний осередок на природі.

Метою візиту студентів є розробка наукових рекомендацій щодо створення екологічних стежок та основ лісової педагогіки. Для працівників підприємства вони розробили спеціальні анкети для визначення рівня співпраці зі школярами та готовності до участі в облаштуванні екологічних стежок.

Щороку Лісівничий еколого-просвітницький центр відвідує близько 1500 осіб. Найближчим часом на базі центру вже заплановано декілька екскурсій. Запрошуємо всіх охочих завітати до нас.

Контактний телефон: 0676721847

Прес-служба ДП “Львівський лісгосп”

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.