ІІ ЕТАПІ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

У м.Луцьку проходить ІІ ЕТАПІ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ, в якому делегація ДП «Львівський лісгосп» приймає активну участь.

Основними завданнями з’їзду є обговорення стану та планування перспектив розвитку лісового господарства України.

До порядку денного з’їзду включено низку питань зокрема, щодо додаткового фінансування лісового господарства на Півдні та Сході України, створення Державного фонду розвитку лісового господарства (як передбачено в Указі Президента за підсумками наради на Прикарпатті), відміни подвійного оподаткування, законодавчих змін для розвитку лісового господарства (у т.ч. про ринок деревини), проведення національної інвентаризації лісів, розробки комплексної програми розвитку мисливського господарства, охорони та збереження тваринного світу.

На з’їзді виступив заступник голови Держлісагенства Володимир Бондар, який наголосив про важливість забезпечення стабільності лісового, податкового і природоохоронного законодавства, про зміну ставлення суспільства й громадськості до лісового господарства.

        У рамках заходу представлено виставки основних напрямків діяльності лісового господарства.

    Працівники ДП “Львівський селекційно-насіннєвий центр” ЛОУЛМГ продемонстрували сучасні технології для садіння сіянців із закритою кореневою системою.

14 березня 2019 р.                            Прес-служба ДП “Львівський лісгосп”

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.