Еколого-просвітницький центр

Лісівничий еколого-просвітницький центр створено у 2006 році на базі державного підприємства “Львівське лісове господарство” з метою проведення еколого-просвітницької роботи серед дітей, школярів, студентів, широкого залу людей; розширення контактів з громадськістю, розповсюдження знань про стан та ведення лісового господарства, його розвиток та державну лісову політику; організації співпраці зі школами, біологічними, орнітологічними гуртками і допомоги їм у формуванні в дітей екологічного світогляду та вихованні культури природокористування; висвітлення значення лісу для соціально-економічного розвитку країни, його ролі в покращенні довкілля та оздоровлення населення; створення умов для проведення уроків з ботаніки, біології, проведення виховних уроків на природоохоронну тематику; влаштування екскурсій з елементами відпочинку на природі.

В еколого-просвітницькому центрі розміщені експозиції, в яких представлені:
– стенди з інформацією про лісовий фонд України та Львівщини, природно-заповідний фонд області, рослини та тварини занесені до Червоної книги України;
– картографічні матеріали;
– стелажі з літературою та інформаційними буклетами на природничу тематику;
– експонати 45 – и представників тваринного світу і птахів регіону;
– взірці обладнання для садіння лісових культур із закритою кореневою системою та підсочки;
– гербарії рослин;
– колекції зразків деревини, насіння;
– влаштований клас на природі з дошкою, лавками;
– облаштоване місце відпочинку на природі (як у лісі), де є можливість навчитись правил поведінки у лісі, зокрема – як правильно розкладати багаття.

Еколого-просвітницький центр щорічно відвідує понад 1500 осіб – шкільна та студентська молодь, офіційні делегації лісівників інших країн. Налагоджено співпрацю зі школами м. Львова, шкільними лісництвами області та Львівським обласним дитячим еколого-натуралістичним центром.

На базі еколого-просвітницького центру проводяться пізнавальні екскурсії , екологічні уроки, зелені відеотеки, а також природоохоронні акції з широким залученням учнівської молоді, зокрема щорічні обласні конкурси на “Краще шкільне лісництво” та “Кращий малюнок та твір на лісівничу тематику”.

Лісівничий еколого-просвітницький центр працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год, тут також є міні-конференц-зал (клас на 20 осіб).

Запрошуємо усіх охочих до співпраці.