Мікроліс серед села

21.04.2021

У День довкілля за ініціативи Світлана Крижанівська Блінова у с.Красів, просто серед села, створили справжній мікроліс. Так би мовити, ліси Львівського Опілля у мініатюрі. У світі вже посадили сотні таких мікролісів, більшість з них розміром у тенісний корт. Створюються вони за спеціальною технологією. У підготовлений пухкий і удобрений грунт, дуже щільно садять породи дерев, які ростуть в певному регіоні, завдяки чому вони утворюють маленьку екосистему. Лісівники ДП «Львівський лісгосп» не залишилися осторонь і долучилися до такого заходу. Від того, наскільки правильно посаджене дерево, залежить, як добре воно прийметься. Тож перед початком роботи головний лісничий лісгоспу Роман Коваль та лісничий Красівського лісництва Юрій Ткачук провели невеликий майстер-клас як садити сіянці, частину яких надав ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр, та розповіли як доглядати за деревами.
Не може не тішити що до створення мікролісу долучились діти, адже якщо кожна дитина посадить хоч одне дерево, а потім подивиться як воно росте, у неї зміниться думка про ліс, та з’являться назавжди привиті повага і любов до рідної природи. Рік за роком мікроліс ростиме разом з дітьми.
Кожен з учасників заходу повертався до своїх домівок стомленим, але щасливим та ніс у своєму серці частинку любові до новоствореного мікролісу.

Прес-служба підприємства

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.