Міжнародний День Землі відзначаємо з максимальною турботою про довкілля

Щороку з 1970-го в світі відзначають День землі. День, коли кожна людина має можливість зробити свій мінімальний внесок у покращення екології, замислитися над тим, що вона може зробити корисного для природи.

Лісівники Карпатського лісового офісу долучились до відзначення акції « 1 мільйон дерев життя», яка є частиною глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», висадивши на Львівщині сотні нових дерев дуба та сосни на ділянці минулорічних зрубів разом з представниками Львівської ОВА та райради, ОТГ, громадських організацій та дітьми.

Які б тематичні дні не були, працівники всіх лісових господарств Закарпаття, Львівщини та Франківщини першочергово дбають про ліс, його охорону та примноження щодня! Не чекаємо раз у році екологічної ініціативи, а створюємо її самостійно та стабільно.

Будь-які акції, програми, толоки, що спрямовані на розвиток та збереження екосистем є дуже актуальним і затребуваним, особливо цьогоріч в Україні. За підрахунками експертів, шкоду, яку російські окупанти завдали довкіллю, оцінюють в понад 2 трильйони гривень. Спалені ліси, вбиті тварини, отруєні ріки й озера – рашисти масово нищать екосистеми, на відновлення яких підуть десятки років.

Закликаємо всіх свідомих громадян долучатись до наших екоакцій, зокрема до програми «Зелена країна» та допомогти відновлювати та створювати нові ліси.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.