Відкриті дані

Вільні відпускні ціни на лісопродукцію по ДП “Львівський лісгосп” на
4 квартал 2021 року:

Шановні партнери! Інформуємо Вас про те, що з 01.01.2019 року в Україні запроваджено нові стандарти на всі породи деревини, гармонізовані з європейськими стандартами.

По підприємству введені нові ціни на лісопродукцію, згідно ДСТУ за класам якості, діаметрами. Докладніше:

Роз’яснення. Якщо раніше ділова деревина (лісоматеріали круглі) в Україні ділились на три сорти (І, ІІ, ІІІ) та мали назву сортиментів за їх призначенням, то з 01.01.2019р. діляться на чотири класи (А,В,С,D), як і в європейських країнах, з відсутнім визначенням її напрямку використання.

До класу якості А відносяться лісоматеріали найвищого класу якості, що походять з нижньої частини колоди, з чистою деревиною чи незначними вадами, які не обмежують її використання.

До класу якості В відносяться лісоматеріали середнього класу якості, без особливих вимог до чистоти деревини та сучками у межах середнього значення для кожної породи.

До класу якості С відносяться лісоматеріали нижче середнього класу якості, в яких дозволяються ті вади, які не значно знижують природні властивості деревини, як матеріалу.

До класу якості D відносяться лісоматеріали, які не відповідають жодному з класів А, В, С, але з яких ще можна отримати пиломатеріали для подальшого використання.

Усі інші лісоматеріали круглі, з яких неможливе отримання пиломатеріалів, класифікуються як:

Деревина дров’яна для промислового використання, довжиною 2,0-4,0 метри (виробництва трісок технологічних чи паливного призначення, розколювання на паливну деревину, тощо)

Деревина дров’яна для непромислового використання, довжиною до 2,0 метрів (може бути реалізована фізичним і юридичним особам, як паливо)

Відпускні ціни на дрова паливні для населення (франко-верхній склад) по ДП “Львівський лісгосп” на 4 квартал 2021р.

Деревина дров’яна для непромислового використання 1-ої групи (береза, дуб, бук, ясен, граб, клен, в’яз, модрина) – 760 грн з ПДВ

Дрова колоті твердої породи – 1500 грн з ПДВ