Лісівники Львівського лісгоспу та пожежники провели навчання з гасіння лісових пожеж

27.04.2021

З настанням тепла у лісівників додається роботи, оскільки, розпочинається пожежно-небезпечний період у лісі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період, загроза виникнення яких постає з новою силою. А як відомо, пожежа в лісі – лихо для країни! Щорічно лісові пожежі завдають непоправних збитків природі та державі. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть звірі, птахи, знищуються їхні домівки. Тож у цей час максимальна увага працівників лісової галузі прикута до охорони лісу від пожеж.

Так сьогодні, 27.04. на території Красівського лісництва спільно із рятувальниками Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області за участі представників місцевих територіальних громад були проведені навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.

У ході навчання було перевірено готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення пожеж в екосистемах та боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників.Крім того, відпрацьовано взаємодію та порядок організації процесу гасіння лісової пожежі, злагодженість дій осіб які залучаються для ліквідації пожеж.

Такі навчання дуже корисні, адже дають змогу перевірити зв’язок, скоординувати спільні дії лісівників, рятувальників та місцевих громад, зменшити час на ліквідацію, а відповідно, і збитки від лісових пожеж.

Під час пожежонебезпечного періоду одне з головних завдань для лісівників – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. Однак, не зважаючи на протипожежну готовність, лісівники вкотре наголошують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи.

Прес-служба підприємства

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.