Науковці спільно з лісівниками провели огляд ділянок виробничих стаціонарів

В рамках міжнародного проекту «Переформування соснових деревостанів до наближених до природи лісів в Україні – з особливим врахуванням стійкості до пожеж та екстремальних погодних умов, таких як посуха на засадах інтегрованого менеджменту пожеж», за сприяння Федерального Міністерства Німеччини з продовольства та сільського господарства, науковцями Національного лісотехнічного університету України та Університу сталого розвитку Еберсвальде, на землях держлісфонду ДП «Львівський лісгосп» раніше закладено ряд пробних площ та виробничих стаціонарів у різних типах лісу.

З 27.09.2021 року, за участі доктора сільськогосподарських наук, професор кафедри лісівництва НЛТУУ Василя Лавного та німецького професора Петера Шпатгельфа, проведено огляд ділянок та оцінку їх якості.

Практична робота на ділянках стаціонарів буде розпочата у 2022 році. Дані досліджень відображатимуться у наукових статтях, щодо ведення лісового господарства, при цьому буде враховано особливості тенденції зміни клімату, що є актуальним в теперішній час.

Загалом ДП «Львівський лісгосп» отримало високу оцінку від німецького колеги, зокрема, що стосується проведення вибіркових рубок лісу за принципами наближеного до природи лісогосподарювання.

Прес-служба підприємства

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.