Підбили підсумки весняної лісокультурної кампанії

Цьогорічна кампанія із садіння лісу у Львівському лісгоспі проходила в умовах воєнного стану. Проте, завдячуючи нашим військовим, відтворення лісів на підприємстві пройшло з дотриманням усіх вимог та у короткі терміни. Тож усі заплановані роботи вдалось виконати вчасно та в повному обсязі.

Днями, комісія лісгоспу здійснила техприймання цьогорічних лісових культур та плантацій, посівних, шкільних відділень, розсадників та природного поновлення у надлісництвах Бібрка та Жовква.

Ця процедура включає перевірку якості підготовки ґрунту, метод і спосіб створення лісових культур, глибину та густоту садіння чи висівання, якість садивного матеріалу та інше.

Простіше кажучи – лісівники проводять контроль за приживлюваністю сіянців та якістю проведених робіт.

Приємно зазначити, що результати процедури засвідчили належний рівень. Роботи проведено відповідно до проектів і технологічних вимог.

Цієї весни, у рамках програми Президента «Зелена країна», у лісництвах підприємства було висаджено понад 420 тисяч деревних рослин на 80,4 га лісових ділянок.

З них – 2,3 га – це нові ліси, створені у Зіболківському, Любельському та Романівському лісництвах.

Близько 7 тис деревець було висаджено в межах акції «Ліс Перемоги», спільно з небайдужими мешканцями сіл та містечок, колективами компаній, волонтерами.

Ще на 122 га лісівники провели доповнення лісових культур попередніх років. Відповідне доповнення здійснили й на місцях вибіркових рубань. До слова, площі суцільних зрубів значно скоротились якраз за рахунок збільшення саме вибіркових рубок.

На ділянках, які залишені під природне поновлення, провели сприяння – рихлення грунту з подальшим введенням лісотвірних порід.

У розсадниках, теплицях та парниках висіяли насіння сосни, ялини, модрини, дуба звичайного, кленів, ясена, горіха та вільхи – загальною площею 2 га.

Важливість завдань, що стоять перед лісівниками, годі й перебільшити. Тут розуміють, що вчасно та якісно створені лісові культури – запорука здорових та продуктивних лісів.

Пресслужба підприємства

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.