24.09.2021

В рамках осінньої інвентаризації лісових культур, у ДП «Львівский лісгосп»  проводиться додаткове обстеження ділянок вибіркових рубок 2021 року щодо потреби додаткової посадки, доповнення, введення недостаючих саджанців корінних деревних порід.

Висаджування нових дерев щорічно проводиться працівниками ДП «Львівський лісгосп» попри відсутність суцільних рубок, враховуючи природні умови та лісівничу доцільність.  

Цього року всі нові дерева будуть висаджені у рамках громадської акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом», в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна» до початку якої буде сформований чіткий план дій та роботи з висадки дерев будуть виконані у найстисліші терміни.

Враховуючи розташування ДП «Львівський лісгосп», поблизу Львова нелегко знайти ділянки котрі можуть бути передані під заліснення, проте лісівники будуть раді, якщо до посадки лісу долучаться представники громадськості, активісти та інші зацікавлені особи.

Лісівники використовують деревину не тільки для суспільно-господарських потреб, але також і опікуються відновленням лісів, посадкою дерев, збереженням балансу природокористування.

Прес-служба підприємства

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.